Туристическая фирма
Курс валют предоствлен сайтом kurs.com.ua
«ГУЦУЛЬСЬКІ КОЛОМИЙКИ»

ЕТНІЧНЕ СЕРЦЕ ГУЦУЛЬЩИНИ, ПОБУТ ТА МИСТЕЦТВО, НАРОДНІ ПІСНІ ТА НАРОДНІ МУЗИКИ!!! ВІДЧУЙТЕ СЕБЕ СПРАВЖНІМИ ГУЦУЛАМИ !!!

Львів – Галич – Крилос – Манява – Яремче – Криворівня – Верховина – Коломия – Рогатин – Львов

 

Тривалысть: 5 днів

 

 

Початок туру: під замовлення

 

 

Програма туру:

1 ДЕНЬ Виїзд поягом  Київ-Львів
2 ДЕНЬ

Прибуття до Львова. Зустріч на залізничному вокзалі.

08:30 Виїзд зі Львова в м.Галич. Екскурсія Національним заповідником «Давній Галич (Галич-Крилос)», найбільшим за площею історико-культурним заповідником Європи. Перша зупинка - в сучасному Галичі, де за часів Княжого Галича перебували пристань та торгові ряди. На мальовничому пагорбі над Дністром побачимо зведену над пристанню цитадель - мури Галицького (Старостинського) замку (IX-ХІІІ-ХVІІст.), перейдемося вуличками старого містечка до центральної площі, де побачимо церкву Різдва Христового (ХІVст.), пам'ятник Данилу Галицькому і макети церков Стародавнього Галича, а на вулиці Замковій - караїмський цвинтар з пам'ятниками-стелами (XVIIIст.).

Далі ми опинимося в Княжому Великому Галичі (с.Крилос) - столиці могутньої Галицько-Волинської держави, місті, що за своєю площею (8,5х11км) значно перебільшувало Вавилон, Рим та Константинополь... Тут збе¬реглася система оборонних споруд з рядами потужних валів, а поряд з церквою Успіння Пресв. Богородиці (ХVІст.) знаходяться згадана у Галицько-Волинському літописі «Гắличина могила» - місце поховання князя - апокрифічного засновника Галичу, легендарна Княжа криниця з цілющою водою, яку ми скуштуємо, фундаменти величного Успенського собору (ХІІст.) та каплиця св.Василія (ХVст.).

І закінчиться наша екскурсія в Музеї Історії Давнього Галича, що розташований в Митрополичих палатах - літній резиденції митрополита А.Шептицького, де, крім найцікавіших та найоригінальніших знахідок з розкопок в Крилосі, на 2-му поверсі в експозиції Історії Церкви зберігається його двометровий жезл з футляром. Переїзд в  с.Манява

14:30  Обід

Екскурсія в діючий чоловічий монастир «Манявський Скит» (1611), розташований у мальов¬ни¬чо¬му лісному гірському урочищі, що є пам'яткою архітектури XVIIст. Ми побачимо: в'їзну вежу-дзвінницю, кам'яні та дерев'яні келії, трапезну, скарбницю, оборонну вежу, в'їзні ворота, Хрестовоздвиженську церкву. Тут, за легендою, поховані гетьман України І.Виговський з дружиною, молдавський господар В.Туркул з дружиною та дітьми, мати митрополита Шумлянського.

Прогулянка до Манявського водоспаду, який знаходиться в мальовничому гірському урочищі, поблизу села Манява – одного з самих казкових, чарівних та загадкових водоспадів Карпат. Він розташувався в дивному історичному місці – в гірській ущелині між обривистих скель, куди сонце заглядає дуже рідко та ненадовго. Висота водоспаду – близько 20м, вода з нього спадає декількома каскадами. Біля підніжжя – невелике дрібне озерце: якщо викупатися в ньому, то, за переказами, омолодишся. У старі добрі часи тут здійснювалися поганські обряди, і саме близькі до природи поганські Боги нібито допомагають зберегти вируючу молодість.

Переїзд у м.Верховина (або м.Яремче), поселення. Вечеря. Нічліг.

3 ДЕНЬ

09:00 Сніданок.

Всіх, кому цікаві гуцульські народні традиції та історія цього краю, запрошуємо на екскурсію  «Ось вона - Гуцульщина!»

Наша перша зупинка у Криворівні – селі, в якому М.Коцюбинський написав, а С.Параджанов зняв свій шедевр «Тіні забутих предків». Знімався фільм у «Гуцульській Ґражді» (зараз музей), яку ми і відвідаємо. У стику XIX-ХХст. до сім'ї Харуків, що проживали тут, часто приходили І.Франко, М. Коцюбинський, В.Гнатюк, які відпочивали в Криворівні і збирали етнографічні матеріали. Взагалі, ґражда – це маленька гуцульська фортеця, що стоїть в горах окремо від села – добре захищений замкнений двір, що складається з дому і прибудованих до нього господарських приміщень. Входом сюди служила брама, яку на ніч закривали для захисту від хижаків, негоди та недобрих людей. І якщо в XIV-XVIIIст. такі садиби-фортеці для гуцулів, що жили далеко один від одного, були типовими, то зараз ця ґражда – напевно єдина, що збереглася в гуцульському селі (не рахуючи музеїв під відкритим небом в Києві, Львові, Ужгороді та Косові).

Наступна зупинка в присілку Верховини Гліфі - «Дім-музей Сергія Параджанова», в якому режисер жив під час зйомок свого знаменитого фільму «Тіні забутих предків» (золоті медалі фестивалю «Південний хрест» та фестивалю в Салоніках, нагорода Британської кіно-академії за кращий зарубіжний фільм) в 1963-64гг. Ви зануритися в історію зйомок цього шедевру та історію життя та творчості самого Параджанова. Тут час зупинився десь років 100 тому – інтер'єр повністю зберіг дух початку минулого століття. Старовинні портрети, великі лави, дитяча колиска, піч, в якій і зараз готують обід, вишиванки над піччю – все це створює враження подорожі в часі.


Вільний час (1 година) на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко та смачно погодують або при гарній погоді Ви можете влаштувати пікнік (факультативно).

І завершується екскурсія в Верховині – столиці Гуцульщини, де ми завітаємо в гості в Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів РОМАНА КУМЛИКА. Матеріали збиралися протягом 30 років — це предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. Предметом особливої гордості музею є колекція музичних інструментів. Дочка пана Романа Ганнуся проведе екскурсію і заграє на інструментах, серед яких скрипки, цимбали, коза, дримби, трембіти, роги, а також ми почуємо захоплюючу розповідь про кожен з інструментів.

Повернення в готель. Вечеря Нічліг.

4 ДЕНЬ

Звільнення номерів. Завантаження речей в автобус. 08:00 Сніданок.  08:30 Виїзд.

І на початок цього дня у нас огляд водоспаду «Пробій» у Яремче, що славиться своєю красою. Це дуже ефектна місцина: довга ущелина в скелях, по дну якого тече річка Прут, вінчається тут порогами та водоспадом. Заввишки всього 8м, він приваблює масу туристів шаленою потужністю водяного потоку, скидає щосекунди тонни води в утворену самою природою кам'яну чашу (кажуть - глибиною 30м). Над водоспадом перекинутий 12-метровий міст, туристам пропонують зробити мальовничі світлини в гуцульських костюмах. Далі ми оглянемо яскравий зразок народної архітектури - дерев'яний ресторан «Гуцульщина» - нереальної казковості палац, збудований за гуцульськими канонами без жодного цвяха. Поруч знаходиться найпопулярніший в Карпатах Ринок народних промислів, який ми обов'язково відвідаємо.

Екскурсія Коломиєю - одним з самих самобутніх та неповторних міст Прикарпаття. Кажуть, що це дійсно прекрасне містечко з дуже виразним австро-угорським характером забудови, було засноване ще в 4 столітті нашої ери. Варто поблукати тісними вуличками середмістя, щоб відчути себе трохи по-іншому. Сецесія, модерн і історизм - саме той час, коли місто набуло теперішнього вигляду, і закоханість тих перших десятиліть 20 сторіччя в деталі та красу буття як таку все ще голосним акордом звучить в забудові площі Ринок та навколишніх кварталів. Огляд на вибір: АБО музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття «Гуцульщина» - єдиного українського музею, занесеного до Королівської енциклопедії Великобританії як музей світових шедеврів, АБО єдиного в світі музею «Писанка»).

Вільний час (1 година) на обід. Гід запропонує Вам зручні місця, де Вас швидко та смачно погодують або при гарній погоді Ви можете влаштувати пікнік (факультативно).

Закінчується наша програма екскурсією по Рогатину – батьківщиною Насті Лісовської, дружини турецького султана Сулеймана ІІ (Пишного), відомої під ім'ям Роксолана, – від пам'ятника українському секс-символу, біля якого місцеві молодята покладають квіти. Оглянувши Миколаївський Костел і найстарішу святиню міста – церкву Різдва Богородиці (XIV-XVст.), оточену оборонними стінами з бійницями і мініатюрною башточкою-входом, ми відвідаємо головну перлину Рогатина, що готується до внесення у реєстр ЮНЕСКО – найстаріший (принаймні один з…) дерев'яний храм України – церкву Святого Духу (1598). Вона не лише одна з найдавніших, але й одна з найзагадковіших в Україні: чого варті лише таємничі підземелля, з яких колись йшов підземній хід до оборонної церкви Різдва.

Повернення до Львова. Тим, у кого відправлення додому пізніше 19:00 – пропонуємо прогулянку по Львову: встигнути випити гарячого шоколаду або знаменитої львівської кави та обов’язково – взяти з собою найсмачнішого шоколаду з Львівської майстерні шоколаду.

5 ДЕНЬ Прибуття до Києва

 

Фірма залишає за собою можливість вносити зміни в порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу.
Фірма не несе відповідальності за стан доріг, дорожні корки та погодні умови.

 

Вартість:

 

Вартість у грн. на 1 особу за програму
Готель Номери Склад групи
10+2 15+2
Приватна садиба 2-о, 3-и місні, УДТ на 2-3 номери 4095,00 3145,00

 

До вартісті входить:

Проживання у готелі 2 ночі
Харчування – 2-а сніданка, 2 вечері та 1 обід
Екскурсійне обслуговування згідно програми
Вхідні квитки на платні об’єкти  
Постійне супроводження гідом-екскурсоводом
Автобусне обслуговування по маршруту
Старховка від нещасного випадку

 

До вартісті НЕ входить:

Обіди
Майстер-клас
Факультативні заходи
(замовляються та  оплачуються при бронюванні)

 

Версія програми для друку

 

Менеджер:


Глебова Вера Васильевна
ICQ 217127942
Skype: Glebova Vera
тел. (044)277-91-60
E-mail:danapris_tf@ukr.net


Дополнительная информация

  • Класс: no
  • Период: 3 дня
  • Цена: 3145 грн
  • Форма заказа: NO
Заказ