Туристическая фирма
Курс валют предоствлен сайтом kurs.com.ua
«Гуцульські коломийки» бліц

Знайомство з гуцульським краєм - історією, культурою, традиціями.
Львів – Галич – Крилос – Манява – Яремче – Буковель – Львів

 

Тривалість: 2 дні

 

Дати початку туру: під запит

 

Програма туру:

 

1 ДЕНЬ Виїзд потягом Київ- Львів (згідно розкладу).
2 ДЕНЬ

Прибуття до Львова. Зустріч на залізничному вокзалі.

08:30 Виїзд зі Львова в м.Галич. Екскурсія Національним заповідником «Давній Галич (Галич-Крилос)», найбільшим за площею історико-культурним заповідником Європи. Перша зупинка - в сучасному Галичі, де за часів Княжого Галича перебували пристань та торгові ряди. На мальовничому пагорбі над Дністром побачимо зведену над пристанню цитадель - мури Галицького (Старостинського) замку (IX-ХІІІ-ХVІІст.), перейдемося вуличками старого містечка до центральної площі, де побачимо церкву Різдва Христового (ХІVст.), пам'ятник Данилу Галицькому і макети церков Стародавнього Галича, а на вулиці Замковій - караїмський цвинтар з пам'ятниками-стелами (XVIIIст.).

Далі ми опинимося в Княжому Великому Галичі (с.Крилос) - столиці могутньої Галицько-Волинської держави, місті, що за своєю площею (8,5х11км) значно перебільшувало Вавилон, Рим та Константинополь... Тут збе¬реглася система оборонних споруд з рядами потужних валів, а поряд з церквою Успіння Пресв. Богородиці (ХVІст.) знаходяться згадана у Галицько-Волинському літописі «Гắличина могила» - місце поховання князя - апокрифічного засновника Галичу, легендарна Княжа криниця з цілющою водою, яку ми скуштуємо, фундаменти величного Успенського собору (ХІІст.) та каплиця св.Василія (ХVст.).

І закінчиться наша екскурсія в Музеї Історії Давнього Галича, що розташований в Митрополичих палатах - літній резиденції митрополита А.Шептицького, де, крім найцікавіших та найоригінальніших знахідок з розкопок в Крилосі, на 2-му поверсі в експозиції Історії Церкви зберігається його двометровий жезл з футляром. Переїзд в  с.Манява

14:30  ОБІД

Екскурсія в діючий чоловічий монастир «Манявський Скит» (1611), розташований у мальов¬ни¬чо¬му лісному гірському урочищі, що є пам'яткою архітектури XVIIст. Ми побачимо: в'їзну вежу-дзвінницю, кам'яні та дерев'яні келії, трапезну, скарбницю, оборонну вежу, в'їзні ворота, Хрестовоздвиженську церкву. Тут, за легендою, поховані гетьман України І.Виговський з дружиною, молдавський господар В.Туркул з дружиною та дітьми, мати митрополита Шумлянського.

Прогулянка до Манявського водоспаду, який знаходиться в мальовничому гірському урочищі, поблизу села Манява – одного з самих казкових, чарівних та загадкових водоспадів Карпат. Він розташувався в дивному історичному місці – в гірській ущелині між обривистих скель, куди сонце заглядає дуже рідко та ненадовго. Висота водоспаду – близько 20м, вода з нього спадає декількома каскадами. Біля підніжжя – невелике дрібне озерце: якщо викупатися в ньому, то, за переказами, омолодишся. У старі добрі часи тут здійснювалися поганські обряди, і саме близькі до природи поганські Боги нібито допомагають зберегти вируючу молодість.

Переїзд у м.Яремче, поселення. ВЕЧЕРЯ. Нічліг.

3 ДЕНЬ

Звільнення номерів. Завантаження речей в автобус.
08:00 СНІДАНОК.  08:30 Виїзд в ТК «Буковель».

Прибуття в ТК «Буковель». Прогулянка по території комплексу. Підйом на оглядовому витягу на вершину гори Буковель (1127м.н.р.м.). Прогулянка, огляд мальовничих краєвидів Карпат (в безхмарну погоду можемо побачити найвищу вершину України г.Говерла).

Обід самостійно в бістро Буковеля або в колибі на дорозі в Яремче. Виїзд в м.Яремче.

Прибуття в Яремче, оглядова екскурсія містом. І на початок екскурсії у нас огляд водоспаду «Пробій» у Яремче, що славиться своєю красою. Це дуже ефектна місцина: довга ущелина в скелях, по дну якого тече річка Прут, вінчається тут порогами та водоспадом. Заввишки всього 8м, він приваблює масу туристів шаленою потужністю водяного потоку, скидає щосекунди тонни води в утворену самою природою кам'яну чашу (кажуть - глибиною 30м). Над водоспадом перекинутий 12-метровий міст, туристам пропонують зробити мальовничі світлини в гуцульських костюмах. Далі ми оглянемо яскравий зразок народної архітектури - дерев'яний ресторан «Гуцульщина» - нереальної казковості палац, збудований за гуцульськими канонами без жодного цвяха. Поруч знаходиться найпопулярніший в Карпатах Ринок народних промислів, який ми обов'язково відвідаємо.
Прибуття на залізничний вокзал м.Яремче. Відправлення

4 ДЕНЬ Приїзд в Київ.

 

Вартість:

 

Вартість у грн. на 1 особу за програму
Склад групи

Готель «ЯБЛУЧКО»

м.Яремче 2-о, 3-и, 4-им. номери

(УТД на 2 або 3 номери)

Готель «ЖИВА ВОДА»

м.Яремче 2-о, 3-им. номери

(УТД в номері)

18+2 2045,00 2292,00
20+2 2083,00 2328,00
25+2 1820,00 2089,00

Фірма залишає за собою можливість вносити зміни в порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу. Фірма не несе відповідальності за стан доріг, дорожні корки та погодні умови.

 

До  вартісті включено:

Проживання у готелі 1 ніч
Харчування – 1 обід, 1 вечеря, 1 сніданок
Екскурсійне обслуговування згідно програми
Вхідні квитки на платні об’єкти  
Вартість оглядового витягу на т/к Буковель
Постійне супроводження гідом-екскурсоводом
Автобусне обслуговування по маршруту
Страховка від нещасного випадку

 

До вартісті не включено:

Особисті витрати
з/п Київ-Львів-Яремче-Київ

 

Версія програми для друку.

 

Менеджер:

Глебова Вера Васильевна
ICQ 217127942
Skype: Glebova Vera
тел. (044)277-91-60
E-mail:danapris_tf@ukr.net

 

Дополнительная информация

  • Класс: no
  • Период: 2 дня
  • Цена: від1820 грн
  • Форма заказа: NO
Заказ