Туристична фірма
Курс валют предоствлен сайтом kurs.com.ua
Автобус: Київ-Болгарія

Автобусний рейс Київ - Болгарія - літо 2022.

Маршрут:

1: Київ - Житомир - Вінниця - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Чернівці - Румунія - Балчик - Албена - Кранєво - Золоті Піски - Сонячний День - Св. Костянтин та Олена - Варна - Бяла - Обзор - Сонячний Берег - Несебр - Равда - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол - Київ.

 

 

2: Київ - Біла Церква - Умань - Болград - КПП Виноградівка - КПП Кагул - Румунія - Балчик - Албена - Кранєво - Золоті Піски - Сонячний День - Св. Костянтин та Олена - Варна - Бяла - Обзор - Сонячний Берег - Несебр - Равда - Поморіє - Сарафово - Бургас - Чорноморець - Созопол - Київ. (сезон літо - 2022 - рейси за цим маршрутом не виконуються) 

 

 

Рейси виконуються  автобусами MERCEDES Travego/Tourismo (EURO 4/5)

Автобуси оснащені кондиціонерами, Wi-Fi, аудіо та відіо системами, кововарками, туалетами.

 

 

 

 Виїзд з Києва: середа

                      та субота 

 

 

Дата виїзда

з Києва

Дата прибуття

до Болгарії

Дата відправлення

з Болгарії

Дата прибуття

до Києв

Кількість

ночей в Болгарії

01.06.2022 02.06.2022 09.06.2022 10.06.2022 7
13.06.2022 14.06.2022 11
16.06.2022 17.06.2022 14
04.06.2022 05.06.2022 13.06.2022 14.06.2022 8
16.06.2022 17.06.2022 11
20.06.2022 22.06.2022 15
08.06.2022 09.06.2022 16.06.2022 17.06.2022 7
20.06.2022 21.06.2022 11
23.06.2022 24.06.2022 14
11.06.2022 12.06.2022 20.06.2022 21.06.2022 8
23.06.2022 24.06.2022 11
27.06.2022 28.06.2022 15
15.06.2022 16.06.2022 23.06.2022 24.06.2022 7
27.06.2022 28.06.2022 11
30.07.2022 01.07.2022 14
18.06.2022 19.06.2022 27.06.2022 28.06.2022 8
30.06.2022 01.07.2022 11
04.07.2022 05.07.2022 15
22.06.2022 23.06.2022 30.07.2022 01.07.2022 7
04.07.2022 05.07.2022 11
07.07.2022 08.07.2022 14
25.06.2022 26.06.2022 04.07.2022 05.07.2022 8
07.07.2022 08.07.2022 11
11.07.2022 12.07.2022 15
29.06.2022 30.06.2022 07.07.2022 08.07.2022 7
11.07.2022 12.07.2022 11
14.07.2022 15.07.2022 14
02.07.2022 03.07.2022 11.07.2022 12.07.2022 8
14.07.2022 15.07.2022 11
18.07.2022 19.07.2022 15
06.07.2022 07.07.2022 14.07.2022 15.07.2022 7
18.07.2022 19.07.2022 11
21.07.2022 22.07.2022 14
09.07.2022 10.07.2022 18.07.2022 19.07.2022 8
21.07.2022 22.07.2022 11
25.07.2022 26.07.2022 15
13.07.2022 14.07.2022 21.07.2022 22.07.2022 7
25.07.2022 26.07.2022 11
28.07.2022 29.07.2021 14
16.07.2022 17.07.2022 25.07.2022 26.07.2022 8
28.07.2022 29.07.2022 11
01.08.2022 02.08.2022 15
20.07.2022 21.07.2022 28.07.2022 29.07.2022 7
01.08.2022 02.08.2022 11
04.08.2022 05.08.2022 14
23.07.2022 24.07.2022 01.08.2022 02.08.2022 8
04.08.2022 05.08.2022 11
08.08.2022 09.08.2022 15
27.07.2022 28.07.2022 04.08.2022 05.08.2022 7
08.08.2022 09.08.2022 11
11.08.2022 12.08.2022 14
30.07.2022 31.07.2022 08.08.2022 09.08.2022 8
11.08.2022 12.08.2022 11
15.08.2022 16.08.2022 15
03.08.2022 04.08.2022 11.08.2022 12.08.2022 7
15.08.2022 16.08.2022 11
18.08.2022 19.08.2022 14
06.08.2022 07.08.2022 15.08.2022 16.08.2022 8
18.08.2022 19.08.2022 11
22.08.2022 23.08.2022 15
10.08.2022 11.08.2022 18.08.2022 19.08.2022 7
22.08.2022 23.08.2022 11
25.08.2022 26.08.2022 14
13.08.2022 14.08.2022 22.08.2022 23.08.2022 8
25.08.2022 26.08.2022 11
29.08.2022 30.08.2022 15
17.08.2022 18.08.2022 25.08.2022 26.08.2022 7
29.08.2022 30.08.2022 11
01.09.2022 02.09.2022 14
20.08.2022 21.08.2022 29.08.2022 30.08.2022 8
01.09.2022 02.09.2022 11
05.09.2022 06.09.2022 15
24.08.2022 25.08.2022 01.09.2022 02.09.2022 7
05.09.2022 06.09.2022 11
08.09.2022 09.09.2022 14
27.08.2022 28.08.2022 05.09.2022 06.09.2022 8
08.09.2022 09.09.2022 11
12.09.2022 13.09.2022 15
31.08.2022 01.09.2022 08.09.2022 09.09.2022 7
12.09.2022 13.09.2022 11
15.09.2022 16.09.2022 14
03.09.2022 04.09.2022 12.09.2022 13.09.2022 8
15.09.2022 16.09.2022 11
19.09.2022 20.09.2022 15
07.09.2022 08.09.2022 15.09.2022 16.09.2022 7
19.09.2022 20.09.2022 11
     
10.09.2022 11.09.2022 19.09.2022 20.09.2022 8

 

 

Вартість проїзду RT (у.о.*)
Кількість ночей в Болгарії Вартість проїзду Примітки
7/10/11 95,00 ---
14 95,00 -----
17/18/20 під запит
Более 21 під запит
Приоритетні місця перші чотирі ряди в автобусі, під запит
Вартість OW (в одну сторону) 95,00 під запит

 

* 1 у.о. = 1 євро. Оплата в гривнях за курсом на день оплати. 

 

Розклад

руху автобуса по маршруту КИЇВ-СОЗОПОЛ-КИЇВ

(через Одесу) (літо 2022 - рух за цим маршрутом не виконується) 

З України Місто та місце прибуття-відправлення З Болгарії
07:00 Київ- (паркінг біля Палацу "Україна") 21:30
08:30 Біла Церква- (на трасї під мостом) 20:30
10:30 Умань- (на трасі Київ-Одеса "АЗС AMIC Energy") 18:00
13:30 Одеса- ("АЗС ОККО", Об'їзна дорога 21-й км.) 15:00
17:30 Болград- (паркінг біля Палацу "Україна") 11:00
18:30 КПП Виноградівка 10:00
20:30 КПП Кагул 07:00
Переїзд  територією Румунії
04:00 КПП Дуранкулак 21:30
08:00 Балчик- (АЗС Лафи на кругу) 19:45
08:15 Албена- (розвилка Албена-Автотранс) 19:30
08:30 Кранєво- (ТОП Маркет, автобусна зупинка) 19:15
08:45 Золоті Піски- (автобусна зупинка, "Управління") 19:00
08:50 Сонячнйй День- (по трасі, вказівник Сонячний День) 18:50
09:00 Св. Костянтин- (готель "Казино", зупинка Ботанічний сад) 18:45
09:15 Варна- (залізничний вокзал) 18:30
10:00 Бяла- (АЗС по трасі) 18:00
10:10 Обзор- (офіс РІКІ-А, АЗС Лукойл на виїзді з міста) 17:45
10:45 Еленіте- (вхід до курорту) 16:45
10:50 Св. Влас- (готель Джулія) 16:45
11:00 Сонячний Берег- (готель "РІВА") 16:30
11:15 Несебр- (готель Феста Панорама) 10:00
11:30 Равда- (Центральна площа) 15:50
11:45 Ахелой- (автобусна зупинка напроти ресторану "Біле та Чорне) 15:40
12:00 Поморіє- (нове місто, автовокзал) 15:30
12:15 Сарафово- (центр міста) 15:10
12:30 Бургас- (залізничний вокзал) 15:00
12:45 Чорноморець- (по трасі під мостом) 14:45
13:00 Созопол- (ресторан "Чорне море") 14:30

 

 

Розклад

руху автобуса по маршруту КИЇВ-СОЗОПОЛ-КИЇВ

(через Чернівці)

З України Місто  та місце прибуття-відправлення З Болгарії
07:00 Київ- (паркінг біля Палацу "Україна") 20:30
09:00 Житомр - (автовокзал) 17:00
11:30 Вінниця- (заправка WOG напроти магазину МЕТРО, окружна дорога) 15:30
13:30 Хмельницький- (Н-03 траса Житомир-Чернівці. 192 км. АЗС WOG) 13:30
15:00 Кам'янець-Подільський - (п-кт М.Грушевського, 2В: АЗС ОККО) 11:00
17:00 Чернівці  (окружна дорога, АЗС AMIC, с. Коровія, вул. Головна)
09:00
Переїзд  територією Румунії
04:00 КПП Дуранкулак 20:30
08:00 Балчик- (АЗС Лафи на кругу) 19:45
08:15 Албена- (розвилка Албена-Автотранс) 19:30
08:30 Кранєво- (ТОП Маркет, автобусна зупинка) 19:15
08:45 Золоті Піски- (автобусна зупинка, "Управління") 19:00
08:50 Сонячний День- (по трасі, вказівник Сонячний День) 18:50
09:00 Св. Костянтин- (готель "Казино", зупинка Ботанічний сад) 18:45
09:15 Варна- (залізничний вокзал) 18:30
10:00 Бяла- (АЗС по трасі) 18:00
10:10 Обзор- (офіс РІКІ-А, АЗС Лукойл на виїзді з міста) 17:45
10:45 Еленіте- (вхід до курорту) 16:45
10:50 Св. Влас- (готель Джулія) 16:45
11:00 Сонячний Берег- (готель "РІВА") 16:30
11:15 Несебр- (готель Феста Панорама) 16:00
11:30 Равда- (Центральна площа) 15:50
11:45 Ахелой- (автобусна зупинка напроти ресторану "Біле та Чорне) 15:40
12:00 Поморіє- (нове місто, автовокзал) 15:30
12:15 Сарафово- (центр міста) 15:10
12:30 Бургас- (залізничний вокзал) 15:00
12:45 Чорноморець- (по трасі під мостом) 14:45
13:00 Созопол- (ресторан "Чорне море") 14:30

 

 

Менеджер:

Виникли питання, пропозиції -

 телефонуйте:

тел. (044) 277-91-60

      (044) 277-91-61

      (098) 465-20-68

      (095) 243-08-96

     

 пишіть:     

E-mail: danapris_tf@ukr.net

   

 

Дополнительная информация

  • Класс: no
  • Период: 1 день
  • Цена: 1 грн
  • Форма заказа: NO
Заказ